Forum Force

T h e - S u r v i v a l - F o r c e - G r o u p - E l i t a r n y - s o j u s z - u n i v e r s u m 59 - F o r u m - t y l k o - d l a - o s o b - w t a j e m n i c z o n y c h!


#1 2008-03-29 12:13:17

henchman

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 4
Punktów :   

Na dobry poczatek

To kontynuuje akcje rozpoczeta na czacie sojuszowym:

Powiedzcie cos o sobie, hmm?

Ja zaczne: Na imie mi Michal i mam 15 lat. Moja przygode z oGame zaczelem 3 lata temu. Przez ten czas odwiedzilem takie unia jak 16, 44,50 i niedawno 58, a teraz jak widac 59 Jestem z Gliwic. Interesuje sie sportem (sam uprawiam judo), astronomia, fotografia, grafika komputerowa, dziewczynami i jeszcze paroma innymi rzeczami. A i jeszcze: Jestem sredniego wzrostu, 175cm , ciemny blondyn, oczy zielone. Chcesz cos jeszcze widziec to pisz

Offline

 

#2 2008-03-29 12:39:23

Cezar18

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Na dobry poczatek

No więc moja kolej:P

Mam na Imię Sławek gram w ogame ponad roczek na różnych uni grałem ale się rozbiłem:P więc kolej na to uni:P
Mieszkam w czechowicach mam 18 lat chodzę to tech inf.Interesuje się Sportem tj Piłką Nożną lubie obstawiać mecze w sts itp:)
to by było chyba na tyle:)

Offline

 

#3 2008-03-29 13:04:23

robootb

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Na dobry poczatek

Witam,
Mam na imie Robert, w ogame razem z Henchman(rl friend) gramy w ogame juz bardzo dlugo. Interesuje sie programowaniem w php, html, delphi no i podstawy c++... Druga moja pasja to jest fotografia, oo tak ... Jakby ktos potrzebowal jakas fotke to wiecei gdzie pisac P... Dysponuje nie najgorszym sprzetem xD.

Offline

 

#4 2008-03-29 13:22:49

Maximus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: Na dobry poczatek

radek przygode z ogame zaczolem 2 lata temu pierwszy dobry top osiagnolem na uni 46 (top 400) interesuje sie sportem motoryzacja i dziewczynami


ps.robert skoro interesujesz sie jezykiem programowym zajmij sie strona sojuszu dostaniesz range grafik:) co ty na to

Offline

 

#5 2008-03-29 15:47:09

henchman

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Na dobry poczatek

strona sojuszu w jezyku html? ... nc @@ Maximus: mysl, ze to iz nie robie strone sojuszu w jpg wychodzi z mojego lenistwa czy niewidzy napisania stronki sojuszu ?? Nie. Po prostu nie podoba mi sie strona sojuszu html i tyle..

Offline

 

#6 2008-03-29 16:22:39

robootb

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Na dobry poczatek

Maximus_owi chodzilo o strone internetowa(nie myl ze strona sojuszu). Rozmawial ze mna na ten temat. Powiem tak narazie mam troche duzo roboty swojej musze troche sie ogarnac. Pozneij moge pomyslec o takeij stronie tylko ja uczciwie powiem nie widze sensu. Co niby na niej by mialo byc?;>
Pozdrawiam Robootb

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwer-minecraft.pun.pl www.krejzilaba.pun.pl www.skate-in-zyrardow.pun.pl www.pokemon-rpg.pun.pl www.turbogamehero.pun.pl